• Söğütlü Mh M.Sinan Cd, Akçaabat
  • trabzonnetyonetim@gmail.com
  • Mesai: 8:00 – 19:00

Bilgiye Almak İçin

Bize her zaman ulaşabilirsiniz. Apartman, site ve tesis yönetimi konusunda sizlere hangi konularda hizmet verebileceğimizi anlatır merak ettiğiniz soruları cevaplarız.

0 462 666 78 88

Tanıtım Kataloğu

Thumb

VALE HİZMETİ
Özellikle büyük metropollerde yaşayan kat maliklerinin/sakinlerinin en büyük sorunlarından biri de rahat ulaşım, sorunsuz park ve özel işlere olabildiğince zaman ayırabilmektir. Dolayısıyla binalara ait vale hizmetleri büyük şehirlerdeki apartman, site, plaza, iş merkezi vb. tüm tesisler için en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerinden birisidir.

İnsanların büyükşehirlerde yaşadığı en büyük problemlerden biri de apartmanlar, siteler, plazalar, iş merkezleri vb. tüm tesislerin içindeki ve dışındaki otopark eksikliğidir. Özel araçlarıyla bu tesislere gelen sakinlerin dakikalarca park yeri aradıkları, çoğu zaman ciddi gerginlikler yaratan komşu tartışmaları yaşadıkları, araçlarını park ettikten sonra bile rahat edemedikleri görülmektedir. Bazen ise bu tesislerde gerçekleştirilen özel organizasyonlar sebebiyle bu sorun daha da büyük bir keşmekeşliğe sebebiyet vermektedir.

İşte tam noktada Net Profesyonel Yönetim, tüm bu tesisler için profesyonel vale hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti binalarda görevli ilgili personellere eğitim vererek yaptırabileceği gibi sadece bu iş için özel eğitim verdiğimiz profesyonel kadroları da tedarik etmekteyiz.

Otopark problemi yaşanan tüm tesislerde sakinlerin gitmek istediği yere zamanında ulaşmasını sağlamak, sakinler arasında huzuru sağlamak, sakinlerin can ve mal güvenliğini ön planda tutmak vale hizmetinin en önemli argümanıdır.

 

HUZURLU BİR YAŞAM İÇİN…