• Söğütlü Mh M.Sinan Cd, Akçaabat
  • trabzonnetyonetim@gmail.com
  • Mesai: 8:00 – 19:00

Bilgi Almak İçin

Bize her zaman ulaşabilirsiniz. Apartman, site ve tesis yönetimi konusunda sizlere hangi konularda hizmet verebileceğimizi anlatır merak ettiğiniz soruları cevaplarız.

0 462 666 78 88

Tanıtım Kataloğu

Thumb

Temizlik Hizmetleri

Net Profesyonel Temizlik; apartman, site, residance, plaza, iş merkezi ve toplu konutlarda- bina içi, merdiven daireleri, tırabzanlar, dam, bodrum, dış cephe, iç cephe cam temizliği, park, bahçe, sosyal tesis temizliği, bina mıntıka temizliği, kapalı ve açık otopark temizliği, ortak alanların temizliği, çöp toplama ve kaba inşaat temizliği hizmetleri sunmaktadır.

Hijyen prosedürlerine bağlı kalınarak, detaylı iş planları oluşturulmakta, temizlik ürünlerinde güvenlik sertifikasyonuna sahip malzemeler kullanılarak profesyonel makine ve ekipmanlar ile temizlik faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Net Profesyonel Temizlik olarak binalar ve tesisler için verdiğimiz profesyonel temizlik hizmetleri bu tesislerin ihtiyaçlarının titizlikle analiz edilmesi ve karşılanması esaslarına dayanır.

Net Profesyonel Temizlik bünyesinde çalıştırılan tüm personeller 4857 sayılı iş kanununa ve 6331 sayılı iş sağlığı güvenliği kapsamında hizmet verir. Tüm ekibimize öncelikle profesyonel temizlik eğitimi verirler ve iş güvenliği sertifikasyonu aldırılır.

TEMİZLİK
Her detayını ayrı ayrı düşünüp her şeyiyle tek tek ilgilendiğimiz; özene bezene dekore ettiğimiz evlerimizin güzelliği biraz da temizliğe ve düzene bağlıdır. Hayatın yoğun temposunda ve özellikle çocuklu evlerde, yaşam alanlarınızı her daim temiz ve düzenli tutmak bir parça zor olsa da evde temizliğin püf noktaları konusunda bilgi sahibi olursanız işiniz bir hayli kolaylaşabilir. Evin her bölgesinin başka temizlik teknikleri ve ürünlerine ihtiyaç duyduğunu bilmek ve ev temizliğinde zamandan ve efordan tasarruf etmenizi sağlayacak doğal formüller uygulamak en yoğun dönemlerinizde bile evinizin her daim pırıl pırıl kalmasına yardımcı olabilir. Yani aslında temizliğin püf noktaları konusunda bilgi sahibi olmak ev temizliğini korkulacak bir şey olmaktan çıkarır. Temizliğin yanı sıra evin derli toplu ve ev halkının kullanım deneyimlerine göre organize edilmiş olması da son derece önemlidir.