• Söğütlü Mh M.Sinan Cd, Akçaabat
  • trabzonnetyonetim@gmail.com
  • Mesai: 8:00 – 19:00

Bilgiye Almak İçin

Bize her zaman ulaşabilirsiniz. Apartman, site ve tesis yönetimi konusunda sizlere hangi konularda hizmet verebileceğimizi anlatır merak ettiğiniz soruları cevaplarız.

0 462 666 78 88

Tanıtım Kataloğu

Thumb

TEDARİK HİZMETLERİ
Apartman ve sitelerin en büyük sıkıntılarından biri de bu tesislerin ihtiyaçları dahilinde sürekli yapılması gereken ürün/hizmet tedariki ve kapsamına göre projelendirme işleridir. Tedarik hizmeti şeffaf ve profesyonel bir prosedürde yürütülmesi gereken bir süreçtir ve şirketimiz bu konuya her zaman hassasiyet gösterir.
Apartman ve sitelerde ihtiyaç dahilindeki özellikle satın alma prosesleri çoğu zaman bilinçsiz veya kötü niyetli yöneticiler/görevliler/maliklerler tarafından suiistimal edilebilmektedir. Çoğu zaman ise her daim gergin ortamlara müsait olan apartmanlarda ve sitelerde karşılıklı suçlamalara, yapılan işlerden yönetimin maddi menfaatler elde ettiğine hatta zimmete para geçirme ithamlarına kadar varan tartışmalar vuku bulmaktadır.
Net Profesyonel Yönetim, uzun yıllar inşaat ve yönetim sektöründeki tecrübeleri ve profesyonel kadroları vesilesiyle ürün/hizmet tedariki, satın alma ve her tip projelendirme konusunda uzman bir şirket haline gelmiştir.
Şirketimiz apartmanların ve sitelerin ihtiyacı olan her tip ürün/hizmet tedariki için öncelikle piyasa araştırması yapar ve alınacak ürünler/hizmetler için fiyat tekliflerinin toplanmasını sağlar. Şirket ve yönetim kurullarınca uygun görünen ürünler/hizmetler için şirketimiz referans araştırması yaparak ürünler hakkında daha net bilgiler edinir ve konuya dair bir rapor hazırlar. Raporda ürünün kalitesi, kullanım ömrü, rakiplerine göre fiyat durumu ve ödeme şekli belirtilir.
Nihayetine satın alma için en iyi fiyatları sunan minimum üç firmanın teklifi ve referansları alınarak sunumlarıyla birlikte yönetim kurulunun onayına sunulur. Yönetim kurulundan çıkan son karar ne ise Net Profesyonel Yönetim tedarik işlemini şeffaf ve profesyonel şekilde gerçekleştirmiş olur.
Şirketimiz Net Profesyonel Yönetim ilkeleri dâhilinde tedarik hizmetlerinden para kazanmaz!