• Söğütlü Mh M.Sinan Cd, Akçaabat
  • trabzonnetyonetim@gmail.com
  • Mesai: 8:00 – 19:00

Bilgiye Almak İçin

Bize her zaman ulaşabilirsiniz. Apartman, site ve tesis yönetimi konusunda sizlere hangi konularda hizmet verebileceğimizi anlatır merak ettiğiniz soruları cevaplarız.

0 462 666 78 88

Tanıtım Kataloğu

Thumb

CONCIERGE (ÖZEL HİZMETLER)
Concierge hizmetleri; premium site, plaza, iş merkezi ve villa sakinlerinin temizlikçi ihtiyacından, alışverişe, teknik bakım işlerinden sosyal tesislerin kullanımına, terzi hizmetlerinden kuru temizleme ve kurye hizmetlerine, uçak bileti satın almaktan çiçek göndermeye, en seçkin restoran ve gece kulübünde yemek rezervasyonundan spor salonu ve güzellik merkezi üyeliğine; yurtiçi ve yurtdışındaki önemli kültür, sanat ve spor etkinlikleri için bilet organizasyonundan, farklı konseptlerdeki tatil taleplerine kadar sınırsız etkinliği organize eden hizmet yönetimidir.

Bu premium hizmet ülkemiz kapsamında aslında resepsiyon hizmetlerini kapsamaktadır. Hizmet, tüm sakinlere yüzlerce farklı hizmete tek bir telefon ya da yazılım üzerinden 24 saat erişim imkânı sağlar.

Net Profesyonel Yönetim, eğitimli uzman personelleri ve bu hizmetle entegre çalışan tesis yönetimi otomasyon sistemi sayesinde tüm premium müşterilerine ihtiyaç dahilinde 7/24 hizmet sunabilmektedir.