• Söğütlü Mh M.Sinan Cd, Akçaabat
  • trabzonnetyonetim@gmail.com
  • Mesai: 8:00 – 19:00

Bilgi Almak İçin

Bize her zaman ulaşabilirsiniz. Apartman, site ve tesis yönetimi konusunda sizlere hangi konularda hizmet verebileceğimizi anlatır merak ettiğiniz soruları cevaplarız.

0 462 666 78 88

Tanıtım Kataloğu

Thumb

Özellikle yaz aylarında otel alanında sıklıkla karşı karşıya kalınan sorunlarından biri olan haşere ve kemirgenler bulundukları alana yerleşmektedirler.
Ekonomik otel ilaçlama şirketi istediğiniz alan da haşere ilaçlama uygulamasını gerçekleştirmektedir. Net Yönetim ilaçlama firması böcekler ile mücadele konusunda profesyonel niteliğe ev sahipliği yapmaktadır. Net Yönetim ilaçlama şirketi Dünya Sağlık Örgütü’nün onaylamış olduğu haşere ilaçları ile mekânda böcek ilaçlamasını gerçekleştirmektedir. Garantili otel ilaçlama servisleri profesyonel çalışma kadrosu sayesinde kalıcı sonuçlar alınmasına fırsat tanımaktadır. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren şirketimiz özellikle yaz mevsiminde karşı karşıya kalınan böcek ve haşerelerinin yok edilmesini önermektedir. Çünkü bu mevsim içerisinde ön plana çıkan böcek haşereleri bulundukları alana yumurtalarını bırakacaktır. Bu yumurta haşerelerinin çatlaması mekâna zehir bırakmasına sebep olacaktır. Yumurtadan çıkan zehir ise diğer böcek haşerelerinin beslenerek bağışıklık kazanmasına neden olacaktır. Tüm bu olumsuz sonuçları tek sefer de geri plana alınmaktadır. Böcek türüne uygun ilaçlar kullanılarak garantili sonuçlar elde edilmektedir. Yaşam alanınızı tehdit eden tüm haşereleri anında yok eden. En ekonomik böcek ilaçlama fiyatları dahilinde sizler de mekanınızda böcek türlerine anında elveda diyebilirsiniz.