• Söğütlü Mh M.Sinan Cd, Akçaabat
  • trabzonnetyonetim@gmail.com
  • Mesai: 8:00 – 19:00

Bilgi Almak İçin

Bize her zaman ulaşabilirsiniz. Apartman, site ve tesis yönetimi konusunda sizlere hangi konularda hizmet verebileceğimizi anlatır merak ettiğiniz soruları cevaplarız.

0 462 666 78 88

Tanıtım Kataloğu

Thumb

Çocuklarımızın eğitimlerini sağlıklı bir şekilde almalarını sağlamak için onlara sağlıklı bir ortam sunmamız gerekmektedir.
Okullar ve yurtlar genç neslimizin ilim yuvalarıdır her türlü olumsuz koşullardan arındırılmış ferah, temiz ve hijyenik şartları sağlanmış pire, bit, böcek, fare, toz böceği…gibi kalabalık ortamlarda kolaylıkla ortaya çıkabilen haşereler ve diğer tüm zararlı böcekler, den arındırılmalıdır bunu sağlamak içinse mutlaka deneyimli ve profesyonel ilaçlama şirketleri ile çalışılmalı iki yada üç ayda bir genel ilaçlama hizmeti alınmalıdır. Dershane, okul, kreş gibi eğitim kurumlarında toplu oturma alanı olduğu için bulaşıcı hastalıklar (nezle,grip) ve zararlı salgınları (bit, pire,kene,hamam böceği) görülebilmektedir ve çok kolay yerleşebilmektedirler. Dershanelerinizin düzgün bir şekilde hizmet verebilmesi için öğrencilere uygun koşulların sağlaması zorunludur. Dershane veya kurslarda oluşabilecek sağlıksız koşullar öğrencileriniz için olumsuz sonuçlar doğurabilir. İlaçlama işlerinizi düzenli yaptırarak önceden önlemimizi alabiliriz
Okul bir toplumun en can alıcı noktasıdır. Çünkü toplumu oluşturan bireylerin hepsi hayatının en güzel ve narin dönemini okullarda geçirmektedir. Bu bakımdan bu okulların daima temiz ve mikropsuz olması gerekmektedir. Toplu yaşama alanlarında böcek, haşere ve kemirgen hayvan çok sayıda bulunmaktadır. Bizlerde çocuklarımızı bu mikrop bulaştırıcılardan uzak tutmak için bu böcekler ve kemirgenlerle yıllarca savaşmaktayız. Net Yönetim İlaçlama olarak bu ilaçlamayı özen ve itina ile yapmaktayız.