• Söğütlü Mh M.Sinan Cd, Akçaabat
  • trabzonnetyonetim@gmail.com
  • Mesai: 8:00 – 19:00

Bilgiye Almak İçin

Bize her zaman ulaşabilirsiniz. Apartman, site ve tesis yönetimi konusunda sizlere hangi konularda hizmet verebileceğimizi anlatır merak ettiğiniz soruları cevaplarız.

0 462 666 78 88

Tanıtım Kataloğu

Thumb

HUKUKSAL DANIŞMANLIK
Net Profesyonel Yönetim; kat malikleri kurulunca aldığı yetkilere istinaden apartmanların ve sitelerin tüm hukuki işlemlerini üzerine alarak her tip yasal başvuruyu yaparak takibini ve sonuçlanmasını sağlar.

Şirketimizin hukuksal danışmanlıktan anladığı şey birçok profesyonel yönetim şirketinin altını çizdiği gibi sadece ödenmeyen aidatlara istinaden icra takiplerinin açılması değildir. Hukuksal danışmanlık, aynı zamanda bu tesislerin içerisinde oluşabilecek ya da dışarıdan tesise karşı oluşturulabilecek her tip hukuksuz duruma karşı yasal süreçlerin zamanında, mevzuata uygun ve sürdürülebilir bir şekilde yönetilmesi işidir.

Apartmanın, sitenin, plazanın, blokların, iş merkezlerinin, villaların vb. her tip tesisin üçüncü şahıslarla, şirketlerle, tedarikçilerle, görevli personellerle, kat malikleriyle, kiracılarla, ilgili tesisin inşaatı yapan müteahhit/taşeron firmalarla, resmi kamu kurumlarıyla olan ilişkilerine istinaden her tip yasal sürecin başlatılması, ya da tesise karşı başlatılan yasal işlemlerin takip edilmesi ve yürütülmesi ve sonuçlandırılmasıdır.

Net Profesyonel Yönetim için, hukuki danışmanlık, ticari bir ek gelir değil; tesislerin sağlıklı bir şekilde işletilmesini sağlayan çok önemli yasal bir prosedürdür.

Şirketimiz Net Profesyonel Yönetim ilkeleri dahilinde yasal süreçlerden para kazanmaz!

Yasal bir uygulama söz konusu olduğunda sadece gerekli harç, damga, pul ve ihtiyaç durumunda avukatlık ücreti gibi kendine ait olmayan ödemeleri tesislere, tesislerin onayı ile yansıtır.