• Söğütlü Mh M.Sinan Cd, Akçaabat
  • trabzonnetyonetim@gmail.com
  • Mesai: 8:00 – 19:00

Bilgiye Almak İçin

Bize her zaman ulaşabilirsiniz. Apartman, site ve tesis yönetimi konusunda sizlere hangi konularda hizmet verebileceğimizi anlatır merak ettiğiniz soruları cevaplarız.

0 462 666 78 88

Tanıtım Kataloğu

Thumb

ENTEGRE İLETİŞİM YÖNETİMİ HİZMETLERİ
Dünyadaki teknolojik gelişmeler tüm sektörlerde ve alanlarda hayatımızı çok daha kolay hale getirirken aynı zamanda bizlere zaman ve maliyet avantajı sağlamaktadır. Tam da bu noktada apartmanların, sitelerin, rezidansların, plazaların ve iş merkezlerinin her geçen gün artan ihtiyaçlarını, tahsilat sıkıntılarını, maliyetlerini, ortak yaşam alanlarının paylaşımını vb. birçok süreci göz önüne aldığımızda gelişen teknolojilerden faydalanmamak iletişim, verimlilik, optimizasyon şeffaflık açısından affedilmez bir hata olacaktır.

Net Profesyonel Yönetim’in en önemli hizmetlerinden biri de entegre iletişim yönetimidir. Hem iç işleyişimizde hem de sahadaki operasyonel işleyişimizde sektörümüze özel yazılmış ve şirketimizce geliştirilmiş yazılımlar kullanmaktayız. Aynı zamanda konusunda eğitim almış profesyonel kadrolarımız ile müşteri hizmetleri Call Center (müşteri hizmetler) birimine de sahibiz. Dolayısıyla gerek mali işlerde kullandığımız web tabanlı tesis otomasyon yazılımları gerekse de saha operasyonlarında geliştirdiğimiz web tabanlı özel yazılımlar ve Call Center birimimiz sayesinde tüm müşterilerimize entegre iletişim hizmetleri sunmaktayız.

Web tabanlı yazılımlarımız ile tüm müşterilerimiz için mali, idari ve teknik hizmetlerimize online ulaşabilme imkânı sağlarken aynı zamanda her tip iş için sakinlerimize SMS ve Mail ve Call Center üzerinden iletişim hizmetleri sunarak direkt ulaşıyoruz. Yani şirketimiz ve kat sakinlerimiz arasında 7/24 iletişim ağı oluşturuyoruz.

İletişim, özellikle profesyonel apartman ve site yönetim sektörünün atar damarı gibidir. Şirketimiz Net Profesyonel Yönetim, tesislerle olan iletişimin en doğru şekilde sağlanması adına tüm bilgi ve tecrübe birikimini iletişim alt yapısına entegre etmekte ve her yıl yeni yatırımlar gerçekleştirmektedir.