• Söğütlü Mh M.Sinan Cd, Akçaabat
  • trabzonnetyonetim@gmail.com
  • Mesai: 8:00 – 19:00

Bilgi Almak İçin

Bize her zaman ulaşabilirsiniz. Apartman, site ve tesis yönetimi konusunda sizlere hangi konularda hizmet verebileceğimizi anlatır merak ettiğiniz soruları cevaplarız.

0 462 666 78 88

Tanıtım Kataloğu

Thumb

APARTMAN BİNA TEMİZLİĞİ
Apartman bina temizliği, toplu konutlarda ya da tek bloklu binalarda temizlik süreci çileye dönebilir. Bölgemiz’de bina temizliği hizmetini tüm mahalle ve semtlerde talebe göre gerçekleştirilir. Gün gün veya haftadan haftaya yönetimin arz ettiği şekilde sağlıklı bir biçimde apartman temizliği sağlanmaktadır.
Net Profesyonel Temizlik
Tüm temizlik hizmetlerini de verilen tarihte güvenli ve kaliteli bir biçimde gerçekleştirmeyi prensip edinmektedir. Apartman bina temizliği konusunda uzman temizlik personeliyle, profesyonel bir biçimde belirtilen şekilde söz verildiği gibi apartmanı dip bucak temizler. Sizin ve sevdiklerinizin hem sağlığını gözeterek hem de göze hitap edecek şekilde gereken tüm ekipmanlarıyla işine adapte olarak gereken sınıfta oluşturur.
NÜFUSUN ARTMASI TEMİZLİK HİZMETİNİN YAYGINLAŞMASI
Günümüz Türkiye’sinde çağın gerekliliği münasebetiyle nüfusun artmasına sebeptir. Birçok mikrop ve hastalık çok kısa sürede büyük bir yayılma sürecine tabi olmaktadır. Evimizin temizliği kadar apartman ve binamızın temizliği de bir o kadar önem taşımaktadır. Apartman bina temizliği hususunda gerekli olan temizlik kimyasalları ile güvenli temizlik yöntemlerini kullanmaktadır.
Net Profesyonel size bir telefon kadar yakındır. 0462 218 48 48 numaralı irtibat numarasından yaptığınız görüşmeye istinaden yetkili birim tarafına yönlendirilirsiniz.
Kısa sürede keşif talebi oluşturulur ve gereken temizlik kurgusu hızlı ve güvenli bir şekilde meydana gelir. Verilen tarih ve saate göre adam/gün olarak personel(ler) temizlik olacak adrese mukim bulunurlar.
Apartman Bina Temizliği Sorunu
Apartman bina temizliği sorunu her yönetimin başına sorun olmaya devam etmektedir. Gereken hizmeti istenildiği gibi sağlanması zor bir konudur. Apartman sakinleri verilen hizmetten memnun olmayabilir. Bu konuda mutlak suretle profesyonel firmalarla çalışmak verilen paranın karşılığını en iyi şekilde almak hane halkının en tabii hakkıdır.

APARTMAN BİNA TEMİZLİĞİNDE DİKKAT ETİLMESİ GEREKENLER
Kaliteli temizlik şirketi ile çalışmak her vatandaşın ihtiyacı olmakla beraber Net Profesyonel olarak vatandaşımızın bu çağrısına yanıt vermeyi bir borç biliyoruz. Sektörde temizlik taleplerini hızlı dönüş yapan, uzman temizlik personeli ile güvenli ve hijyenik temizliği başarılı bir biçimde dönüş sağlar. En uygun fiyatlarla temizlik fiyatları kategorisinde Net Profesyonel başarılı bir ilke belirlemiştir.
Çağımızın gerekliliğinin başında teknolojiye yatırım yapan firmalar geleceği oluşturmaktadır. Güvenilir bir biçimde kaliteli hizmet aşkıyla ve en uygun fiyatlarla yanıt verebilmek gelir. Net Profesyonel tecrübelerine dayanarak piyasanın konum belirleyicisi olmak için gereken her türlü teknolojik yatırımı bünyesinde oluşturur.
Her türlü temizlik kimyasalını araştırıp, temizlik hizmetinde kullanılması gereken A kalite ürünleri belirleyerek hizmete devam etmektedir. Bu durum Net Profesyonel firmasını gururlandırırken vatandaşın yüzünü de güldürecek doğru bir adım olacaktır.